весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/28/agrariyi_zmozhut_podavati_zajavki.htm
Аграрії зможуть подавати заявки на здачу зерна по телефону! Аграрії України зможуть подавати заявки на здачу зерна в Аграрний фонд через телефонну лінію урядового контактного центру.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ході прямої телефонної лінії Кабінету міністрів у вівторок, передає "Економічна правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми відкриваємо спеціальну телефонну лінію за номером 8-800-507-30-90. Вона буде працювати з 8:00 до 21:00. Зателефонувавши за ним, аграрії можуть подати заявку на здачу зерна до Аграрного фонду", - сказала вона.

За словами прем'єра, протягом 30 хвилин заявки будуть передаватися в Аграрний фонд, який буде займатися їх оформленням протягом п'яти днів. Після закінчення цього терміну з сільгоспвиробниками будуть зідзвонюватися, і уточнювати, чи пройшла заявка.

Тимошенко доручила проводити заявки виключно за заставними цінами без спотових закупівель.

Крім того, прем'єр доручила Міністерству економіки та Міністерству аграрної політики до засідання уряду в середу підготувати суттєве спрощення процедур закупівель до фонду, оскільки, за її словами, зараз для цього потрібні "десятки довідок та підписів".