весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/27/v_holodnomu_jaru_vidbudetsja_ditjachii.htm
В Холодному яру відбудеться дитячий літній табір! З 2 по 9 серпня у Холодному Яру, що на Черкащині, відбудеться дитячий літній табір «І повіє огонь новий», приурочений до 105 річниці від дня Народження Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаки.

Табір організовано для дітей віком 9-14 років, які отримають незабутні враження від перебування на мальовничих пагорбах Черкащини, надихнуться подвигами холодноярських Героїв, відчують таборову романтику, знайдуть нових друзів та відкриють в собі нові таланти.

У програмі вишколу: орієнтування на місцевості, уроки виживання, переправи з альпіністським спорядження, пізнавально-історичні мандрівки, рукопаш, перша медична допомога, духовні бесіди, побудова вігваму, пригодницькі ігри-загадки, лекції місцевих краєзнавців, а також творчі завдання: виготовлення ляльок-мотанок та іграшок з підручних матеріалів, створення мультиків, конкурси талантів, гра «Таємний друг».

Територія. За кількістю унікальних археологічних, історичних, наукових об'єктів, яких тут налічується понад 150, Холодний Яр посідає перше місце в Україні. У лісовому масиві і на полях навколо нього скрізь розкидані кургани скіфської та трипільської діб, а кожен клаптик його землі пронизаний кулями воїнів багатьох століть.

Холодний Яр – це те місце, де споконвіку пробуджуються і надихаються на Чин душі українців. Холодний Яр пробуджує національну пам'ять українців, розбурхує людей, в жилах яких тече кров Залізняка, Хмельницького та отаманів Холодного Яру, які ще зовсім нещодавно боронили рідну землю.

Організатори: Історичний клуб «Холодний Яр», Всеукраїнське об‘єднання «Свобода», Народна Шевченківська премія, Український спротив.