весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/24/sekretar_miskradi_sumnivayetsja.htm
Секретар міськради сумнівається, що Кіровоград отримає газ! Уже два тижні Володимир Слівнов, член фракції "Наша Україна", працює секретарем Кіровоградської міської ради. Сайт "весь Кіровоград вже повідомляв, що з ініціативи п'яти депутатських фракцій його було обрано на цю посаду більшістю голосів на засіданні сесії міської ради шостого липня.

Якими Володимир Слівнов бачить принципи взаємодії секретаря із депутатським корпусом, які першочергові завдання ставить перед собою - про це він розповів тижневику "Вечірня газета".

Зокрема, Володимир Слівнов переконаний, що в умовах світової кризи в усіх країнах відбувається глобалізація не лише економічних, а й політичних процесів, політичні сили об'єднують свої зусилля для того, аби подолати цю кризу.

"Думаю, і в Кіровограді вона примусить депутатів згуртуватися та багато питань вирішувати разом. При цьому ми повинні не зациклюватися на дрібницях, а сконцентруватися на стратегічних, так би мовити, магістральних напрямках роботи", - говорить Володимир Слівнов. І додає, що у першу чергу це підготовка до початку опалювального сезону.

"У мене є серйозні сумніви стосовно того, що за нинішніх умов вдасться позитивно вирішити питання щодо підписання договорів на постачання газу із ДК "Газ України". Тож депутати повинні докласти усіх зусиль для того, аби забезпечити людей узимку теплом" - окреслює перспективи Слівнов.