весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/24/medvedko_ne_bude_zvilnjati_prokurora.htm
Медведько не буде звільняти прокурора Кіровоградської області. Генпрокурор Олександр Медведько не бачить підстав для звільнення прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна у зв'язку із загибеллю жителя області Валерія Олійника.

ро це Медведько сказав під час колегії Генеральної прокуратури в п'ятницю в Києві, повідомляє Українська правда з посиланнім на "Інтерфакс-Україна".

"На жаль, стався трагічний випадок (загибель жителя Кіровоградської області Олійника), але мені це не дає підстав для того, щоб просто взяти і зняти його (прокурора області Геннадія Тюріна) з посади. Вважаю, що вжитих заходів достатньо, адже йому винесено догану", - сказав він.

Як відомо, президент Віктор Ющенко попросив Медведька звільнити з посади прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка, а керівництво МВС - звільнити з посади керівника райвідділу міліції Михайла Ковальського.

Керівники силових відомств підписали відповідні накази про звільнення.

Ющенко також звільнив голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Василя Моцного.

Горбенко і Ковальський перебувають під вартою у зв'язку з підозрою у причетності до вбивства Олійника. З Лозінського було знято депутатську недоторканність, він перебуває у розшуку.