весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/23/svoboda_vimagaye_provedennja_pozachergovih.htm
"Свобода" вимагає проведення позачергових виборів у Голованівському районі! Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» звернулась до Президента України з вимогою очистити виконавчу гілку влади у Голованівському районі Кіровоградської області від корумпованих чиновників, пов'язаних з екс-депутатом В. Лозінським, та притягнути цих посадовців до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

За інформацією сайту весь Кіровоград , причиною цього звернення стало ухвалення 22 травня 2009 року Голованівською селищною радою протизаконного антиукраїнського та антидержавницького рішення про демонтаж малого герба України – Тризуба і встановлення на архітектурній споруді «Щаслива сім'я», яка стоїть поруч із церквою Івана Богослова (Київського патріархату), імперсько-комуністичного символу – серпа і молота. До того ж 4 червня цього року було зруйноване погруддя Тараса Шевченка у Голованівську.

Увесь цей час Голованівська селищна рада не зробила жодного кроку у напрямі відновлення державного символу та погруддя Кобзаря у районному центрі. Більше того, керівництво Голованівської селищної ради з різних причин відмовлялось надати копію згаданого рішення, що також є грубим порушенням законодавства України.

У зв'язку з цим Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» подала позов до Голованівського районного суду Кіровоградської області з проханням визнати незаконним та скасувати рішення Голованівської селищної ради Кіровоградської області від 22 травня 2009 року про демонтаж малого герба України – Тризуба.

«Свободівці» вважають, що у межах Голованівського району необхідно застосувати принцип люстрації, без виконання якого неможливо усунути від влади корумпованих чиновників, якими й надалі керує колишній депутат В. Лозінський. Чиновники, причетні до вбивств, викрадень людей у районі, махінацій з державним майном, залякування мешканців району та фізичного впливу на них, фальсифікацій на виборчих дільницях, і надалі залишаються на старих посадах.

Крім цього, «свободівці» вимагають провести у Голованівському районі позачергові вибори до селищної та районної рад, внаслідок яких органи місцевого самоврядування очистяться від осіб, котрі скомпрометували себе зв'язками з бандитськими структурами В. Лозінського, повідомляє Прес-служба Всеукраїнського об'єднання «Свобода».