весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/23/kirovogradskih_pidpriyemciv_privitali.htm
Кіровоградських підприємців привітали Вірка Сердючка та Алла Пугачова! Сьогодні, напередодні Дня працівника торгівлі (відзначається 27 липня), у Кіровоградській міській раді відбулися урочистості з нагоди згаданого свята.

З легкої руки начальника управління культури міськвиконкому Миколи Барабулі, урочистості пройшли цікаво та весело – окрім традиційних грамот та троянд, які кіровоградським підприємцям вручали секретар міської ради Володимир Слівнов, заступник директора Департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку міськради Володимир Горбатенко та інші посадовці, всіх присутніх розважали співаки Анатолій Тітов та Олексій Козачинський.

Останній вдало пародіював спершу Вірку Сердючку, а потім і мега-зірку Аллу Пугачову, викликавши посмішки та оплески. Звісно, не можна оминути добрим словом і самого Миколу Барабулю, який оповідав смішні гуморески.

Тож, зі святом всіх працівників торгівлі – з нагоди професійного свята дозвольте вам побажати впевненості у кращому майбутньому, здоров'я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання!

сайт "весь Кіровоград"