весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/23/chi_gotovi_kirovogradski_shkoli_do.htm
Чи готові Кіровоградські школи до навчального року? Саме це питання буде одним з тих, яке сьогодні, 23 липня, буде розглядатись на засідання колегії Кіровоградської облдержадміністрації. Тож о 10:00 в сесійній залі ОДА (пл. Кірова, 1) за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, міських голів, їх заступників із гуманітарних питань, начальників управлінь та відділів освіти міськвиконкомів та райдержадміністрацій відбудеться засідання колегії облдержадміністрації - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА .

Порядок денний:
1. Про стан виконання у 2008 році та у першому півріччі 2009 року обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2007-2010 роки (інформує начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Бенет Микола Володимирович);

2. Про стан підготовки навчальних закладів області до роботи у новому 2009/2010 навчальному році (інформує начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Лещенко Ельза Володимирівна).