весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/22/grupu_pilotiv_z_peru_pidgotuvali.htm
Групу пілотів з Перу підготували інструктори Кіровоградської ДЛАУ. Це вже друга у цьому році група пілотів війського-повітряних сил цієї латиноамериканської країни. Про подробиці – повідомляє Канал Кіровоград .

Програма ІКАО, найбільш авторитетної у світі міжнародної організації цивільної авіації з підготовки та перепідготовки пілотів діє у Державній льотній Академії України з 2007 року. У цьому році кіровоградські фахівці вже «поставили на нові крила» більше п'ятдесяти пілотів з Монголії, Індії, Судану, Екваторіальної Гвінеї, Росії, США та Перу.

Троє випускників програми ІКАО – майори військово-повітряних сил Перу. Кажуть, що в їхній країні найбільш надійними вважають літаки виробництва сусідньої Бразилії та далекої України. А хто може краще знати українські повітряні сУдна, як не українські інструктори.

Під час урочистої церемонії пілоти з Перу подарували музею Льотної Академії пам'ятний знак від 843-ого полку ВПС Перу на знак подяки українському вищому навчальному закладу за ґрунтовну та якісну льотну підготовку. У відповідь перуанці отримали картину з українським пейзажем, до якого латиноамериканці вже встигли звикнути