весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/21/shkola_miloserdja__invalidam_rivni.htm
Школа милосердя – інвалідам рівні можливості! У суботу, 25 липня об 11:00 у Києві стартує загальнонаціональна ініціатива «Школа милосердя - інвалідам рівні можливості». Місце старту – Маріїнський парк біля літньої сцени на спортивно-ігровому майданчику ЮКА.

Проект «Школа милосердя» включає в себе всі аспекти реабілітації і адаптації інвалідів, формування мотивацій до активного повноцінного життя. Цей проект має дуже важливе значення для всіх. По ставленню суспільства до інвалідів та їх потреб робиться висновок про моральність суспільства загалом. В життя нашого міста входить чудова риса – забудувати подвір'я житлових будинків невеликими універсальними ігровими спортивними майданчиками для сімейного відпочинку, де всі члени родини незалежно від віку та фізичного стану зможуть вести здоровий і активний спосіб життя. СК ЮКА Центру Євмінова врахував потреби людей з обмеженими фізичними можливостями та створив чудові майданчики.

За підтримки телеканалу РАДА заплановано підготувати до виходу в ефір 5 телевізійних програм:
25 липня об 11:00 – турнір серед бажаючих журналістів по іграм ЮКА (футбол, хокей та баскетбол) і зйомки 1 програми для телеканалу РАДА.


1 серпня – чемпіонат серед інвалідів по іграм ЮКА і зйомки 2 програми
8 серпня – чемпіонат серед відомих людей (3 програма)
15 серпня – чемпіонат серед дітей в 3-х вікових категоріях (4 програма)
22 серпня – чемпіонат серед політиків і заключна 5 програма

Співорганізатори: Громадська організація інвалідів «Планета сильних», МБО дитячий оздоровчо-спортивний клуб «Мала флотилія», Українська спілка ветеранів Афганістану. Інформаційна підтримка: Інформаційна агенція НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА».

Акредитація журналістів на ігри: тел. 066-851 96 09, media@interkulturo.info
Довідки стосовно проекту: тел. 270 60 18, 067-382 74 78

До уваги журналістів-гравців! Телерадіо журналісти гратимуть проти своїх колег із друкованих ЗМІ. Тож бажаючі взяти участь у турнірі, будь ласка, реєструйтесь заздалегідь, адже у грі можуть брати участь не більше ніж 20 спортсменів. Реєстрація журналістів на гру 25 липня за тел. 587 62 97 або 097-780 26 02