весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/21/posadovcjahabarnika_z_kirovogradshini.htm
Посадовця-хабарника з Кіровоградщини засудили на 5 років. Як повідомили &01"весь Кіровоград"&01 у прес-служба прокуратури Кіровоградської області , 9 липня цього року Онуфріївський районний суд завершив розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього заступника начальника Кіровоградського районного управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара) КК України.

Встановлено, що 8 листопада минулого року підсудний вимагав у голови одного з селянсько-фермерських господарств Кіровоградського району та отримав 2 тисячі доларів США за невиконання судового наказу Господарського суду Кіровоградської області про примусове стягнення з фермерського господарства на користь відкритого акціонерного товариства близько 253 тисяч гривень.

Розглянувши дану кримінальну справу, Онуфріївський районний суд визнав колишнього посадовця винним в одержанні хабара і призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням строком на два роки права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків в органах державної виконавчої служби та з конфіскацією однієї другої частини належного майна.

Як повідомив перший заступник прокурора області Микола Сидоренко, вирок ще не набрав законної сили, проте, якщо підсудний оскаржить його, прокуратура області буде займати принципову позицію в касаційній інстанції.