весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/21/chotiri_nezakonnih_gralnih_zakladi.htm
Чотири незаконних гральних заклади закрито у Світловодську. З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», працівники міліції Кіровоградщини продовжують роботу щодо виявлення нелегальної діяльності гральних закладів та її припинення.

В результаті проведених заходів співробітниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області з моменту набуття чинності Закону на території регіону уже задокументовано 7 таких фактів: по одному у Кіровограді, Олександрії і Гайвороні та чотири у Світловодську – повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

У більшості випадків гральні автомати працювали вночі, а відвідувачами виявлялись знайомі клієнти, які заздалегідь попереджали про свій візит. Власників гральних закладів, як правило, на місцях не було, а робота велась адміністраторами, які і після набуття чинності Закону нелегально продовжували виконувати свої обов'язки.

Загалом під час проведення перевірок вилучено 54 одиниці грального обладнання. Згідно ст. 3 законодавчого акту матеріали направлено до органів Державної податкової служби для застосування штрафних санкцій.

Працівники міліції звертаються до усіх жителів області з проханням, якщо у вас є інформація щодо незаконного функціонування гральних закладів, повідомляйте за номером "гарячої лінії" УДСБЕЗ УМВС в області: 24-12-55.