весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/20/u_novoukrayinci_vipikayut_bilshee.htm
У Новоукраїнці випікають більшее 40 видів хліба без хімічних домішок! Минулого тижня кореспондент сайту "весь Кіровоград" скуштувала справжнього хліба, без будь-яких хімічних домішок, який випікається дбайливими руками пекарів СТОВ «Степ-Агро» , що розташоване у місті Новоукраїнка на Кіровоградщині.

Це невелике, але водночас потужне підприємство, яке пишається своїми здобутками: якісними хлібобулочними виробами та професійним і дружним колективом, в якому працюють близько 50 осіб.

Історія створення цього «хлібного королівства» почалася більше 10 років тому. Тоді тут випікалося лише три види хліба, який розвозився по території Новоукраїнського району. Галина Іванівна Фулга, старший майстер виробництва, яка, до речі, незабаром святкуватиме свій ювілей розповіла, що починала працювати на хлібокомбінаті майстром. А прийшла сюди багато років тому підробитися, бо залишилася сама з трьома синами, а їх треба було навчати та ставити на ноги. А після того, як почала випікати хліб, зрозуміла, що до школи, де раніше працювала вчителем молодших класів, не повернеться.,,

Докладно про діяльність СТОВ «Степ-Агро» читайте тут!