весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/20/shahrayi_diyut_na_kirovogradshini_pid.htm
Шахраї діють на Кіровоградщині під іменем Леоніда Черновецького! У Кіровоградській області з травня місяця активно працюють громадські приймальні Блоку Леоніда Черновецького. Про це журналістам під час прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ розповів керівник блоку у регіоні Геннадій Заболотний.

Саме активна позиція блоку та довіра до цієї політичної сили з боку громадян, і зумовила, на думку Геннадія Вадимовича, ситуацію, яку використали шахраї. Так, представляючись активістами Блоку Л.Черновецького, в Олександрії кілька шахраїв зверталися до людей, обіцяючи матеріальну допомогу взамін на гроші.

Крім того, розповів керівник Департаменту правового супровіду Блоку на Кіровоградщині Станіслав Гандрабуров, є певні провокації та супротив з боку влади і правоохоронних органів відносно до активістів Блоку. Так, одного з волонтерів було затримано в Олександрії, і одного – у Кіровограді. До речі, в останньому випадку це була жінка пенсійного віку, яку біля п'яти годин допитували у відділку міліції, взяли відбитки пальців, перш ніж дозволили скористатися правом телефонного дзвінка.

«У нас лише по Кіровограду працює 600 волонтерів, які вивчають ситуацію, допомагають людям, і ми хочемо наголосити, що жодних пропозицій з їхнього боку щодо компенсації за допомогу не може бути», - наголошує Геннадій Заболотний.

І запрошує городян телефонувати до call-центру у Кіровограді (0522) 24-88-19, та уточнювати імена і прізвища волонтерів.