весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/20/maizhe_chvert_kirovogradskih_pensioneriv.htm
Майже чверть кіровоградських пенсіонерів підтримують Леоніда Черновецького! У Кіровограді з травня місяця працює шість сотень волонтерів Блоку Леоніда Черновецького, які допомагають даній політичній силі з'ясувати ситуацію у місті, виявити проблемні для городян сфери та рівень підтримки кіровоградцями Леоніда Черновецького.

Про це журналістам під час прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ розповів керівник блоку у регіоні Геннадій Заболотний.

За його словами, наразі «опрацьовано» 80% території Кіровограда, зокрема, волонтери опитують пенсіонерів. Серед тих, хто поспілкувався із представника Блоку, 24,7% підтримують цю політичну силу сьогодні і навіть готові голосувати за Блок у разі виборів.

«Таким чином ми припускаємо, що у разі, якби вибори до органів місцевого самоврядування чи парламенту сталися сьогодні, ми б отримали у місті 12-14% голосів», - говорить Геннадій Заболотний.

До речі, наступного тижня по вулиці Пашутінській, що в обласному центрі, відкривається оновлена громадська приймальня блоку, яка працюватиме у режимі консультування та безплатної юридичної допомоги всім, кому це потрібно.

Телефон приймальні: (0522) 24-88-19 (кожен день, з 9.00 до 16.00 крім вихідних).