весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/2/pishla_z_zhittja_olga_vitaliyivna_yeroshkina.htm
Пішла з життя Ольга Віталіївна Єрошкіна! Ця жінка випромінювала сонячну любов. До дітей, із якими пов'язала своє життя, обравши нелегкий хліб педагога. До землі, на якій народилася, і якою пишалася над усе, і зробила сотні світлин, щоб і ми її Україну такою бачили. До рідного слова, яке вона, логопед, навчала вимовляти маленьких українців. До друзів, яким дарувала свій час і натхнення.

Вона була справжньою Берегинею і свічечки «і», і народних традицій та обрядів, і родинного вогнища. Скільки діточок із садочків #24 імені В. Сухомлинського та # 68 центру С. Русової завдяки їй відчули в собі здатність джерельної чистоти спілкування!

Вона була членкинею Союзу українок, обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги, організатором жіночого товариства «Свічка» - тобто Людиною небайдужою, перейнятою життям громади, українства, духовним світом кожної особистості.

Вона щедро ділилася своїм досвідом на семінарах Інституту післядипломної освіти. Методист за покликанням і Вчитель від Бога, вона зберегла в собі здатність лишатися дитиною.

Ольга Віталіївна Єрошкіна пішла з життя 26 червня 2009 р. Вона залишила по собі нетлінний спадок – букварик для дошкільнят «Віконце», який тричі перевидавався і одним із співавторів якого вона була. Залишила прекрасні віршики в дитячих книжечках-розмальовках, які допомагають малечі мандрувати світом цифр, країною Навпаки. Мов чарівниця, вона створила і подарувала юним мудрагеликам казкову Абетку, де «б» схожа на бандуру зі стрічкою, «х» - на хрестик маминої вишивки, а «к» - на хлоп'я після гопака.

Хвороба довго тримала Ольгу Віталіївну в своїх обіймах-лещатах, та ніхто зі сторонніх цього, мабуть, і не помітив. Усміхнена, сонячна, м'яка, і цілеспрямована водночас, Ольга Єрошкіна й після смерті живе серед нас, бо живе її справа, живуть книги, з якими заходить вона до кожної родини, де виховується маленький українець, кажуть друзі і колеги пані Ольги зі Всеукраїнського товариства імені Олени Теліги, Союзу українок, ВсеукраїнськогоТовариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Українського клубу та Української Народної Партії