весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/2/bachiv_chi_ni_prezidentskii_ukaz.htm
Бачив чи ні президентський указ губернатор Кіровоградщини? Під час зустрічі із журналістами, яку оперативно організували сьогодні для кіровоградського губернатора на обласному державному телебаченні, Василь Моцний говорив про своє звільнення, а також про звернення до суду задля оскарження Указу Президента.

Щодо самого указу, то журналістам вибраних ЗМІ, яких на відміну від їхніх колеги, запросили на зустріч, складно відповісти на питання - бачив, чи ні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації сам указ. Так на сайті "Кореспондент", з посиланням на УНІАН та Кіровоград.про.юа говориться, що указу екс-губернатор досі не бачив. А вже на сайті каналу "Кіровоград" журналісти оповідають прямо протилежне.

Чим обумовлені такі труднощі у сприйнятті та відтворенні інформації, наразі незщрозуміло. Можливо тим, що участь у зустрічі із репортерами взяли також голова спостережної ради ВАТ "Червона зірка" Олександр Саінсус та народна артистка України Антоніна Червінська? Вони, мабуть, і відволікали увагу журналістів.