весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградський шахіст - сьомий у Європі! Веб-сайт "весь Кіровоград" вже повідомляв про вдалий виступ кіровоградця Богдана Баська на чемпіонаті України з шахів, де він здобув перше місце для нашої області вперше за 9 останніх років.

Ця перемога дала йому право взяти участь у чемпіонаті Європи зі швидких шахів серед юнаків до 12 років. І ось, днями наш юний шахіст повернувся із Сербії , де з 10-15 липня у місті Суботіна проходили ці змагання, участь у якому взяли понад 200 спортсменів.

Окрім Богдана за перемогу боролися ще 23 шахісти, самі ж змагання проходили за швейцарською системою у 9 турів, за підсумками котрих кіровоградський спортсмен посів 7-е місце. За словами тренера шахіста Георгія Дубівки, граючи останню партію турніру з естонцем Ваддою Оттамаром та маючи виграшну позицію на шахівниці, його підопічний припустився прикрої помилки, чим позбувся гарантованого призового третього місця, а для його суперника ця партія стала тріумфальною та дозволила вибороти звання чемпіона Європи, розповідає журналіст Євген Савранський.