весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/16/teatr_korifeyiv_vnesut_do_derzhavnogo.htm
Театр корифеїв внесуть до державного реєстру пам`ятників України! Кабінет Міністрів має намір внести будівлю Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького до державного реєстру пам`ятників України як пам`ятник історії національного значення, - інформує Р.К.С. з посиланням на Кіровоград.proUA.com.

Про це говориться у розпорядженні уряду №784-р від 8 липня, передають Українські Новини.

Цим розпорядженням Кабмін затвердив план заходів щодо розвитку цього театру. Уряд доручив Уряд доручив Міністерству культури і туризму і Кіровоградської обласної державної адміністрації в 2009-2010 роках вирішити питання про складання облікової документації на будівлю театру і внести уряду пропозиції по занесенню цієї будівлі в держреєстр пам`ятників.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству регіонального розвитку і будівництва і Кіровоградської обладміністрації в липні включити театр в перелік об`єктів, що фінансуються в 2009 році за рахунок засобів стабілізаційного фонду держбюджету для робіт по реконструкції.

Також уряд доручив Міністерству фінансів, Мінрегіонбуду, Мінкультури й Кіровоградській обладміністрації передбачити в держбюджеті на 2010 рік засобу для завершення робіт по реконструкції театру.

Кабмін, окрім цього, доручив Міністерству економіки, Мінфіну, Мінкультури і Мінрегіонбуду до вересня розглянути питання про розробку проекту концепції державної цільової програми розвитку театру до 2012 року і разом з Фондом державного майна і Кіровоградською обладміністрацією до серпня вивчити питання про його передачу в держвласність з метою надання театру статусу національного. Кіровоградській обладміністрації доручено в 2009-2010 роках надати колективу театру приміщення для театральної діяльності, профінансувати постановку нових спектаклів і разом з Мінкультури забезпечити проведення гастролей театру.

8 липня Кабмін виділив 12,5 млн. гривень на реконструкцію цього театру.