весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/16/semero_kirovogradskih_deputativregionaliv.htm
Семеро кіровоградських депутатів-регіоналів виключені з партії! Як вже повідомляв веб-сайт «весь Кіровоград» , сьогодні, 16 липня у Кіровограді відбулась прес-конференція трьох народних депутатів України від Партії регіонів, зокрема заступника голови Партії регіонів Володимира Яцуби, члена Президії Політради Партії регіонів Сергія Ларіна та Василя Гуреєва.

Під час спілкування із журналістами Сергій Ларін зачитав присутнім рішення Політради від другого липня 2009 року про виключення за лав партії сімох депутатів Кіровоградської міської ради: Юрія Шарова, Григорія Дрока, Сергія Хільченка, Олега Лунгула, Віктора Кухаренка, Олега Гнибіденка та Вікторію Касьянову.

Також Сергій Ларін підкреслив, що вже восьмого липня, під час Ради партії, згаданих депутатів було позбавлено і їхніх депутатських повноважень також. «Тепер, звичайно, залишились юридичні аспекти цієї справи, але для себе, і для партії ми висновки зробили», - зазначив пан Ларін.

«Сьогодні ми вирішили почистити ряди нашої партії. Краще мати одного чесного партійця ніж купу пристосуванців та ворогів», – додав до слів колеги Володимир Яцуба.

А що стосується Олега Гнибіденка, якого 11 липня затримала міліція (деталі читайте тут!) то, Володимир Яцуба підкреслив, що на час затримання Гнибіденко вже був виключений з лав Партії регіонів, і його затримання ніяк не пов'язано з партійними справами, чи з самим виключенням.