весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/16/partija_vpered_ukrayino_pripinila.htm
Партія «Вперед, Україно!» припинила самовільне будівництво гаражів у Кіровограді! До громадської приймальні Кіровоградської обласної організації ПП "Вперед, Україно!" звернулися мешканці, у яких під вікнами будинку почали самовільно зводити гаражі.

Віталій Попіль як помічник-консультант народного депутата звернувся до Кіровоградської міської ради, Головного державного санітарного лікаря міста Кіровограда та державної екологічної інспекції для з'ясування законності цього будівництва. Всі зазначені інстанції повідомили, що дозвільної документації не видавали.

Головний державний санітарний лікар міста Кіровограда повідомив, що розміщення гаража допускається на відстані 10 метрів від будинку згідно дод. 10 ДПС №173 «Планування та забудову населених пунктів», а перший заступник міського голови Кіровоградської міської ради зазначив, що заперечення щодо надання земельної ділянки під вікнами будинку будуть враховані при підготовці проекту рішення. Таким чином, все це означає що будівництво здійснювалось незаконно.

Пізніше мешканці будинку повідомили, що будівництво гаражів було призупинено, пише vpered.org.ua