весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/16/kirovogradka_zdobula_koronu_ta_titul.htm
Кіровоградка здобула корону та титул на фестивалі у Севастополі! Як стало відомо "весь Кіровоград" , в останніх числах червня у Севастополі відбувся І Всеукраїнський дитячий фестиваль краси і таланту «Принц та Принцеса Зоряний берег 2009». Місто Кіровоград представляла учениця Модельної агенції «Ольга», Герасименко Анастасія, якій виповнилося тринадцять років.

В конкурсі приймали участь діти з усієї України. Він був направлений на відкриття творчого потенціалу обдарованої, талановитої молоді. Конкурсанти мали змогу відвідати мальовничі куточки Криму, прийняти участь у багатьох фото та відео зйомках, поспілкуватися з відомими акторами телесеріалу «Кадети».

Конкурсна програма включала чотири сценічних виходи:

- вихід в українських костюмах, який доповнювався візиткою учасниці про себе та рідне місто до 30 сек.
- дефіле в пляжному вбранні
- вихід учасниць у тематичній колекції «Візитка»
- і звичайно традиційний вихід у вечірній сукні «Красота та грація»

Конкурс «Принц та Принцеса Зоряний берег 2009» відкритий і проводився в рамках фестивалю «Зоряний берег дитинства» під патронатом Міністра культури і туризму України, Севастопольської міської Ради, Дніпропетровського обласного методичного центра.

Кіровоградка достойно представила себе та своє місто. Анастасію здобула корону та титул «ІІ Принцеса Зоряний берег 2009»

Переглянути фото Анастасії можна тут