весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/16/jacuba_ljakaye_kirovogradciv_gubernatoromchuzhincem.htm
Яцуба лякає кіровоградців губернатором-чужинцем! Сьогодні, 16 липня, у Кіровограді відбулась прес-конференція трьох народних депутатів України від Партії регіонів, зокрема, заступника голови Партії регіонів Володимира Яцуби, члена Президії Політради Партії регіонів Сергія Ларіна та нардепа Василя Гуреєва.

Під час конференції народні обранці прокоментували ситуацію, яка склалася у Верховній раді, державі та на місцевому рівні. Зокрема пан Яцуба зазначив, що він не схвалює рішення Віктора Ющенка стосовно відставки губернатора Кіровоградщини Василя Моцного. Останній, на думку нардепа, не був винуватцем тієї трагедії, що трапилась у Голованіську. Трагедія – лише привід убрати неугодного керівника області без суду та слідства, заявив Яцуба.

«Моцний не проста людина, але він вболіває за Кіровоградську область. А хто знає, яка людина прийде на його місце? Я знаю всіх місцевих політиків, і повірте мені, заміни тут немає, а пришлють когось чужого і нічого хорошого це не принесе», - наголосив Володимир Яцуба, виступаючи перед журналістами.