весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/15/podatkivci_kirovogradshini_viluchili.htm
Податківці Кіровоградщини вилучили гральні автомати на суму 232 тисяч гривень. Як "весь Кіровоград" повідомляв раніше, 23 червня Президент України підписав Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". З моменту набрання законом чинності припиняється видача ліцензії на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні. При цьому, згідно із законом, ліцензії, видані суб'єктам підприємницької діяльності до дня набрання чинності цього Закону, скасовуються.

За порушення передбачається штраф у розмірі 8 тис. мінімальних зарплат з конфіскацією грального обладнання, а дохід від проведення азартної гри підлягає перерахуванню в держбюджет – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області .
.

З метою виконання вимог Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні" та на виконання вимог протоколу засідання Кабінету Міністрів України щодо утворення мобільних груп по контролю за дотриманням Закону, керівництвом головного управління податкової міліції ДПА України ініційовано проведення оперативно-профілактичних заходів спрямованих на виявлення фактів порушень чинного законодавства при наданні послуг грального бізнесу. В ДПА у Кіровоградській області було створено мобільні групи з числа співробітників податкової міліції області.

Підведено перші проміжні підсумки роботи. За чотири доби проведення оперативно-профілактичних заходів працівниками податкової міліції спільно зі співробітниками УМВС в Кіровоградській області виявлено три факти незаконної діяльності у сфері грального бізнесу.

Описано, вилучено та передано на відповідальне зберігання 29 гральних автоматів, 1 гральних стіл «рулетка», комп'ютерний системний блок на загальну суму біля 232 тисяч гривень. Матеріали перевірок передані до УМВС в області для вирішення питання згідно чинного законодавства. З початку поточного року податковою міліцією області вилучено 112 гральних автоматів на загальну суму 1 мільйон 582 тисячі гривень. Та на цьому крапку ставити рано. З метою активізації роботи у даному напрямку, недопущення незаконної діяльності ділків від грального бізнесу налагоджується спільна робота з усіма правоохоронними структурами, щоби спільними зусиллями навести лад у цій сфері та з усією відповідальністю виконати доручення Президента та Уряду.