весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/15/osinnozimovii_period_ne_za_gorami.htm
Осінньо-зимовий період не за горами, а проблем повний віз! Сьогодні в Кіровоградській облдержадміністрації знову обговорювали питання підготовки до опалювального сезону. Осінньо-зимовий період не за горами, а проблем повний віз – наголосила перший заступник голови ОДА Світлана Негода. Залишилися минулорічні борги та накопичилися нові проблеми, - інформує канал "Кіровоград".

Минулий опалювальний сезон в області вдалося завершити благополучно. Та залишилися хвости – 82 мільйона гривень боргу за спожитий газ. А, враховуючи заборгованість до Пенсійного фонду, за спожиту воду, електроенергію та невиплачені зарплати, сума набереться до двохсот мільйонів гривень - зазначив заступник голови ОДА Василь Сибірцев.

Підготовка до опалювального сезону на Кіровоградщині йде повним ходом. Та ситуації непроста – говорить Василь Сибірцев. Майже у всіх районах та містах області значно скоротилося фінансування на підготовку до осінньо-зимового періоду. На 30 % зменшили виділення коштів на капітальний ремонт котелень. Більш, ніж на 50% - теплових мереж. Василь Сибірцев порадив переглядати місцеві бюджети, вносити до них корективи і відповідально готуватися до зими.

Найбільш критична сьогодні ситуація із станом підготовки до опалювального сезону у селищі Смоліне Маловисківського району, у селищі Лісове Олександрівського району та у місті Кіровограді. Лише ТЕЦ заборгувала за газ більше 20 мільйонів гривень. Наслідки несвоєчасного погашення цієї суми кіровоградцям загрожують холодними помешканнями.

Представники цих трьох територіальних одиниць прозвітували про план виходу із критичної ситуації. Василь Сибірцев звернувся до керівників районів та міст з проханням звітувати об'єктивно. Приховування реальної картини аж ніяк не зігріє мешканців області.