весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/15/kirovogradka_valerija_kudelja_pricharuvala.htm
Кіровоградка Валерія Куделя причарувала болгар своєю красою. Як стало відомо кореспонденту сайту "весь Кіровоград" , наприкінці червня у Болгарії відбувся Міжнародний дитячий фестиваль краси і таланту «Little Miss-Mister World 2009». Традиційно вже декілька років поспіль моделі агенції «Ольга» приймають в ньому участь. Так і в цьому році успішно виступила Куделя Валерія, 15 років.

Її український стилізований костюм з захопленням приймали глядачі, талант Валерії вразив членів журі. А вечірньою сукнею покорила усіх присутніх.

В конкурсі приймали участь діти із Росії, Болгарії, Литви, Турції . Він проходив за підтримки державних установ Болгарії.

Цей фестиваль, як завжди, об'єднує талановитих дітей із різних країн, та дає можливість знайомитись з культурою та традиціями народів світу. Цього року фестиваль мав насичену програму.

Конкурсанти мали змогу відвідати історично-етнографічний музей у м. Несебр, будинок немовляти (м. Бургас), історичне селище, ознайомитися з традиціями, обрядами стародавньої Болгарії. Побувати на екскурсії в морі на яхті піратів.

Отже, Кіровоградщина має пишатися перемогою Валерії Куделі: «Гран-прі» талант, «Little Miss Europe 2009», та «II Little Miss World 2009».

Подивитись фото Валерії монжа тут