весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/15/7_stacionarnih_ditjachih_taboriv_ozdorovlyuyut.htm
7 стаціонарних дитячих таборів оздоровлюють дітей Кіровоградщини! Організація якісного, повноцінного оздоровлення і відпочинку дітей повинна стати пріоритетом у роботі виконавчих органів державної влади. На цьому наголосив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час селекторної наради з керівниками центральних і місцевих органів виконавчої влади, установ, громадських організацій, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

На початку наради Юрій Павленко повідомив, що сьогодні в Україні діє 16626 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. За оперативними даними, станом на 10 липня 2009 року вже оздоровлено близько 1 200 тис. дітей, більшість з яких, це діти з соціально-незахищених сімей, постраждалі від аварії на ЧАЕС та обдаровані діти.

Учасники наради обговорили питання ефективного використання, збереження та відновлення мережі дитячих оздоровчих закладів, збереження життя та здоров'я дітей під час оздоровчої кампанії 2009 року, посилення відповідальності керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Негода повідомила, що дитяче оздоровлення знаходиться під пильною увагою обласної державної адміністрації. В області діє 7 стаціонарних дитячих таборів, на базі яких відбувається оздоровлення дітей. Надзвичайних подій у літніх оздоровчих закладах Кіровоградщини не зафіксовано.

По закінченні наради Світлана Негода акцентувала увагу керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств та відомств України на необхідності підвищення уваги до ходу дитячого оздоровлення, доручила встановити особливий контроль над харчуванням дітей.