весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/14/ponad_200_kartin_prezentuvav_u_sofiyi.htm
Понад 200 картин презентував у Софії Київській музей Кіровоградської області! У перший день тижня, 13 липня Кіровоградський обласний художній музей представив у національному заповіднику "Софія Київська" виставку «Степова Еллада».

Виставка триватиме до 3 вересня і проходитиме у рамках проекту «Скарби музеїв України на святій землі Софії Київської» - до 70-річчя створення області.

Як розповіла сайту "весь Кіровоград" директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко, виставка включає також твори лауреатів Премії Кабінету Міністрів України Анастасії Шкоди, Анатолія Кімнатного та Андрія Кадигроба з метою відзначення року молоді в Україні.

На виставці «Степова Еллада» представлено твори з фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею - твори найвідоміших художників-земляків Олександра Осмьоркіна, Петра Кодьєва, Юрія Луцкевича, Петра Оссовського, Михайла Надєждіна , а також полотна митців, що у своїх роботах оспівували красу Кіровоградщини: Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Броніслава Домашина, Олександра Логвинюка.

Виставка експонуватиметься у виставкових залах пам'ятки архітектури ХVІІІ ст. «Хлібні», Національного заповідника «Софія Київська» за адресою: вул. Володимирська, 24 (станція метро "Золоті ворота")