весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/14/na_kirovogradshini_pid_zavalom_stini.htm
На Кіровоградщині під завалом стіни загинуло три людини. У понеділок, 13 липня, у Кіровоградському районі, в селі Созонівка сталося раптове руйнування біля ста квадратних метрів цегляної огорожувальної стіни складського приміщення олійні, в якому зберігалося близько 100 тонн соняшникового насіння. Під завалами опинилися три людини: 35-річний працівник підприємства та два водія вантажних автомобілів – 26-річний житель Дніпропетровської області і 41-річний долинчанин з Кіровоградської, які цього трагічного вечора привезли на олійню сировину. Під час обвалу чоловіки знаходилися біля своїх автомобілів, які стояли неподалік від злополучної стіни – вмить їх накрило її уламками та насіннєвим насипом.

На місце події негайно виїхали аварійно-рятувальні підрозділи. Було залучено 12 одиниць техніки, серед яких три пожежні автоцистерни, два аварійно-рятувальних автомобілі, автокран, санітарний автомобіль, та майже 100 рятувальників, керував пошуково-рятувальними роботами штаб з ліквідації надзвичайної ситуації головного управління МНС в області на чолі з начальником управління генерал-майором служби цивільного захисту Віктором Федорчаком.

Ускладнювало ситуацію те, що роботи проводилися вночі під проливним дощем. Розчищення завалу здійснювалося рятувальниками вручну за допомогою лопат, адже сподівалися, що постраждалі живі. Згодом, у тих місцях, де неможливо було підняти конструктивні елементи руками, залучалися автокран та пневмоінструменти. Але, на жаль, люди загинули миттєво. О 3:30 тіло останнього загиблого було вилучено з-під завалів. Причина руйнування будівлі з'ясовується.


Подивитись фото з місця події можна тут