весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/14/intel_nagorodzhuye_peremozhciv_konkursu.htm
Intel нагороджує переможців конкурсу для освітян та оголошує новий конкурс! 30 червня відбулося нагородження переможців чергового всеукраїнського конкурсу Intel "Успішний проект".

Участь у конкурсі брали вчителі загальноосвітніх та професійно-технічних учбових закладів, викладачі та студенти педагогічних вузів.

Мета конкурсу - допомогти освітянам опанувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології та підтримати роботу педагогів та студентів педагогічних ВНЗ у впровадженні набутих знань та навичок, вдосконаленні навчально-виховних матеріалів для якісного процесу навчання.

Учасники подавали на конкурс опис реально впровадженого проекту, виконаного з використанням інноваційних інформаційних технологій та методів, засвоєних під час проходження тренінгу програми Intel.

Конкурс організовано Intel спільно та за сприяння Міністерства освіти і науки України та інших партнерів в рамках програми Intel "Навчання для майбутнього".

Intel запрошує до участі в новому конкурсі! Термін подачі робіт в другому півріччі 2009 року- 10 грудня 2009 року. Підсумки конкурсу буде підбито до кінця 2009 року.

Детальні умови участі та вимоги до оформлення заявок тут.