весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/14/cholovik_restavruvav_boyepripasi_vvv.htm
Чоловік реставрував боєприпаси ВВВ і продавав. Умілець з Новоархангельського району започаткував власний бізнес. При мінімальних вкладеннях заповзятому громадянину «світили» пристойні прибутки. І все б нічого, але у справу втрутились правоохоронці. Й пояснили, що те чим займався чоловік карається позбавленням волі строком від двох до 5-ти років, - повідомляє канал "Кіровоград".

Займатись тим, чим займався житель Новоархангельського району 1954-го року народження не кожному до снаги. Тут треба мати справжній талант, працелюбність і терпіння. Чоловік відшуковував боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, реставровував й доводив їх до товарного вигляду. Експерти кажуть, набої й сама зброя свого страшного призначення не втратили.

Арсенал зброї, який нараховує 575 набоїв, 2 револьвери системи «Наган», пістолет-кулемет Судаєва, гвинтівку Мосіна й чимало комплектуючих до інших видів зброї вилучили прямо в оселі умільця. Такий товар користувався попитом. Його купували не лише в районі, а й за його межами. От тільки тепер чоловікові за таку діяльність доведеться відповідати. Кримінальну справу вже порушили, слідство триває.