весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/z_jakim_pributkom_pracyuyut_pidpriyemstva.htm
З яким прибутком працюють підприємства Кіровоградщини? Головною метою діяльності кожного підприємства є одержання прибутку, адже саме він є основним джерелом поповнення власних коштів і відіграє важливе значення в забезпеченні платоспроможності, розвитку виробництва, запровадженні нових видів продукції, робіт, послуг, дає можливість вкладати кошти в інноваційно-інвестиційні проекти.

За січень–травень 2009р. з прибутком від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 205,1 млн.грн. спрацювали 57,5% підприємств м.Кіровограда, - повідомляє Головне управління статистики в Кіровоградській області.

Фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування суб'єктів господарювання м.Кіровограда (крім малих підприємств та установ, що утримуються за рахунок бюджету) за січень–травень 2009р. склав 139,4 млн.грн. прибутку, що на 22,6 млн.грн. більше порівняно з відповідним періодом 2008 року та на 14,3 млн.грн. – порівняно з січнем–квітнем п.р.

Найбільший прибутковий фінансовий результат (сальдо) від звичайної діяльності до оподаткування одержали підприємства промисловості –117,1 млн.грн. проти 113,1 млн.грн. за січень–квітень п.р. (ця сума переважно сформована за рахунок підприємств, що займалися виробництвом та розподіленням електроенергії, газу та води, фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування яких склав 83,1 млн.грн. прибутку); підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 10,4 млн.грн. проти 1,3 млн.грн. у січні–квітні п.р. Збільшення обсягів авіаперевезень позитивно вплинуло на діяльність підприємств транспорту та зв'язку, фінансовий результат яких склав 12,4 млн.грн. прибутку порівняно з 10,2 млн.грн. прибутку у січні–квітні 2009р.