весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/u_kirovogradskomu_dendroparku_vidbulos.htm
У кіровоградському Дендропарку відбулось свято води, вогню і кохання. Як "весь Кіровоград" повідомляв раніше, традиційне свято - День Івана Купала цього разу у Дендропарку відзначали у суботу 11 липня. Яскраве дійство звичайно не могло відбутися без русалок, вогнища, опудала та пошуків квітки папоротника. Окрім того, своєю творчістю відвідувачів парку радував ансамбль циганської пісні і танцю «Ягорі» та майстри боді-арту.

Ті, хто вирішив в суботу відпочити у Дендропарку точно не прогадали. По-перше, вони мали можливість доторкнутися до хвоста русалок, що не ховаючись від людських очей зручно розмістилися на водних атракціонах.

По-друге, гості парку з інтересом спостерігали за створенням живих картин. 12 майстрів боді-арту малювали свої картини на тілах моделей абсолютно не соромлячись численних перехожих, які не тільки подовгу слідкували за роботою художників, а й постійно намагалися сфотографувати цей процес.

Конкурс боді-арту завершився на центральній сцені Дендропарку, де й визначили переможців. Перемога дісталася художнику Будниковій Наталі (модель Солопа Яніна), а найбільше симпатій глядачів отримала Сало Настя (модель Ткач Аліна). Обидва переможці отримали супер-призи від Корпорації «ХХІ століття», але без подарунків зі сцени не зійшов жоден з художників.

Після цього «розважальну естафету» від художників підхопив ансамбль циганської пісні та танцю «Ягорі». Талановиті виконавці, яскраві костюми, чаруючі мелодії гітари та свіже повітря Дендропарку створювали казкову атмосферу купальської ночі. А завершальним акордом дійства стало спалення опудала на центральній площі парку. Яскраве вогнище та справжня циганська пісня віднесли всіх у дикі українські степи, де сяють зірки та мрія про вічне кохання стає реальністю…

Переглінути фото з свята можна тут