весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/u_kirovogradi_vikrito_nezakonne.htm
У Кіровограді викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів! Співробітниками ДАІ УМВС України в області та податкової міліції ДПА в області на автошляху Кіровоград-Платонове було затримано дві автоцистерни. Згідно товарно-транспортних накладних, вони були завантажені фракцією дизельного палива та фракцією бензину прямогонного. Основною причиною затримання стала відсутність належно оформлених супровідних документів. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

У ході проведення подальшої перевірки були отримані матеріали, що свідчили про надання однією з кіровоградських компаній послуг з переробки нафти та виготовлення фракції дизельної прямогонної та фракції бензинової прямогонної.

За висновком спеціалістів Одеського інституту судових експертиз, нафтопродукти, виготовлені на підприємстві, відносяться до підакцизної групи товарів. Водночас зазначене підприємство платником акцизного збору не зареєстровано. Крім того, всупереч вимогам чинного законодавства, кіровоградські підприємці жодних дозволів на вказане виробництво не отримували, технічні умови на нього не розроблялися та у державних органах не реєструвалися, а сертифікація виробництва не здійснювалася.

В результаті обшуку, проведеного працівниками податкової міліції за місцем розташування виробництва, вилучено комп'ютерну техніку та службову документацію. За незаконне виготовлення підакцизних товарів, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів відносно директора підприємства порушено кримінальну справу.