весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/proti_podatkivciv_porusheno_kriminalnu.htm
Проти податківців порушено кримінальну справу. Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України, за фактом неналежного виконання службовими особами Ульяновського відділення Гайворонської міжрайонної державної податкової інспекції своїх службових обов'язків.

Встановлено, що зазначені службові особи провели перевірку дотримання фізичною особою-підприємцем вимог податкового законодавства і склали акт з фіксацією незначних порушень вимог Закону України «Про податок на додану вартість». Тим часом взаємовідносин підприємця з суб'єктами господарювання, в яких анульовано свідоцтва платника ПДВ, не зазначено, що дозволило приватному підприємцю безпідставно завищити податковий кредит на суму понад 500 тис. грн. та ухилитися від сплати ПДВ на суму майже 3,7 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Ще в одному випадку службові особи названої податкової інспекції неналежним чином провели перевірку взаємовідносин платника-податків з іншим суб'єктом господарювання, що зумовило ненадходження до Держбюджету України майже 100 тис. грн. податків.

У справі триває слідство.