весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/pro_gralni_zakladi_povidomljaite.htm
Про гральні заклади повідомляйте на "гарячу лінію"! 15 травня 2009 року Верховна Рада України прийняла закон № 1334-VI «Про заборону грального бізнесу в Україні», який набув чинності 25 червня цього року, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Кіровоградській області.

Відповідно до закону з 25 червня на території держави припинено видачу ліцензій на організацію і проведення азартних ігор, а раніше видані ліцензії скасовано.

З метою забезпечення виконання вимог закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» працівниками міліції Кіровоградщини постійно проводиться робота у напрямку виявлення нелегальної діяльності гральних закладів та її припинення. З моменту набуття чинності законодавчого акту в результаті проведених заходів співробітниками УДСБЕЗ УМВС в області на території регіону задокументовано 5 таких фактів, по одному у Кіровограді й Олександрії та три у Світловодську. Під час проведення перевірок вилучено 33 гральних автомати. Робота у даному напрямку продовжується.

Тож, працівники міліції звертаються до усіх жителів області з проханням, якщо у вас є інформація щодо незаконного функціонування гральних закладів, повідомляйте за номером "гарячої лінії" Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області: 8 (0522) 24-12-55

Анонімність дзвінка та конфіденційність розмови гарантується.