весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/13/podatkova_milicija_pripinila_dijalnist.htm
Податкова міліція припинила діяльність «конвертаційного» центру! Четверо кіровоградців, охоплених жагою до швидкої наживи, створили ряд фіктивних підприємств і відкривши розрахункові рахунки в банківських установах обласного центру. Протягом майже двох років винахідливі підприємці здійснювали конвертацію грошових коштів у готівку для інших підприємств за винагороду та проводили безтоварні фінансово-господарські операції, в результаті чого умисно ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Послугами "конвертаційного центру" користувалися реально діючі суб'єкти господарської діяльності Київської, Черкаської та Кіровоградської областей. За час його існування підприємливі бізнесмени здійснили конвертацію грошових коштів на загальну суму близько 47 млн. гривень.

В ході розслідування кримінальної справи було затримано одного з організаторів центру. При особистому огляді останнього виявлено та вилучено 40 тис. грн. готівкових коштів. На розрахункових рахунках підприємств, які входили до «конвертаційного центру» заблоковано 320 тис. грн.

В ході обшуків офісних приміщень та по місцю проживання затриманих осіб, вилучено 23 тис. доларів США та 105 тис. грн., печатки та бланки суб'єктів господарювання, які входять до «конвертаційного центру».

Накладено арешт на майно затриманих осіб на загальну суму біля 2 млн. грн. слідство триває.