весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/10/u_golovanivsku_timchasovo_zaboroneno.htm
У Голованівську тимчасово заборонено користуватись мисливськими угіддями! Тимчасово заборонено (зупинено) спеціальне використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське»

У ході проведеної перевірки по дотриманню вимог природоохоронного законодавства користувачем мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське» (Кіровоградська область, смт. Голованівськ) фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області встановлено, що на території мисливських угідь, закріплених за ТОВ МГ «Голованівське» здійснюється спеціальне використання державного мисливського фонду з порушенням природоохоронного законодавства, а саме: відсутнє упорядкування мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське», користувачем мисливських угідь не виконано вимоги припису Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області від 02.10.2008 р. про переоформлення мисливського упорядкування на діюче мисливське господарство, що є порушенням ст. 28 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).
Також, в господарстві відсутні посадові інструкції працівників на яких покладено обов'язки щодо ведення мисливського господарства, журнал обліку ліцензій не відповідає вимогам Положення про порядок поводження зі зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань та ін.

Рішенням Головного державного інспектора Кіровоградської області з охорони навколишнього природного середовища тимчасово заборонено (зупинено) спеціальне використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське» з 08.07.2009 р. до усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.