весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/10/studentam_z_lipovimi_dovidkami.htm
Студентам з "липовими" довідками загрожує "виліт", абітурієнтам - недопуск! У разі виявлення медичних довідок, що не відповідають встановленим вимогам, абітурієнти не будуть допущені до конкурсу, а студенти відраховуватимуться на будь-якому етапі навчання.

За інформацією "Української правди", про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки до керівників вищих навчальних закладів.

Крім того, МОН здійснить посилений контроль прийому осіб, звільнених від проходження зовнішнього незалежного оцінювання у зв'язку із захворюваннями. Виявлені факти будуть доводитись до відома правоохоронних органів.

У разі подання довідки лікувально-профілактичного закладу, вищі учбові заклади зобов'язані перевірити факт проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти.

Минулого року, зауважується у повідомленні, окремі навчальні заклади неналежно перевіряли медичні довідки та наявність сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти в абітурієнтів, які їх подавали.

Коли згадані факти були встановлені перевіркою МОН, щодо таких навчальних закладів та осіб, котрі відповідали за прийом документів, було вжито адміністративні санкції.