весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/10/pershii_vipusk_medichnih_sester_jaki.htm
Перший випуск медичних сестер, які навчалися за європейськими стандартами. Вони мають свято виконувати клятву Гіппократа, бути милосердними та терплячими. Відсьогодні вони не студенти, а дипломовані медичні сестри. На більшість з них вже чекають у лікувальних закладах області, а дехто з них ще планує продовжити своє навчання і стати висококваліфікованим лікарем.

Це перший випуск медичних сестер, які навчалися за новими європейськими стандартами. Відсидіти за партами та попрактикуватися у лікувальних закладах їм довелося не менше трьох-чотирьох років. На долю цих випускників випала і честь підтверджувати своїми знаннями статус коледжу. Вони успішно пройшли державну підсумкову атестацію, якою і засвідчили високий рівень отриманих знань.

Результат атестації кіровоградських студентів виявився набагато кращим – 82 відсотки, тоді як в цілому по Україні – 67 відсотків. Для директора медичного коледжу ім. Мухіна цей випуск стане теж пам'ятним – він двадцять п'ятий для Петра Івановича Сидоренка.

Звертаючись до своїх студентів, заслужений лікар України підкреслив, що в Кіровоградському коледжі завжди надавали не тільки ґрунтовні та якісні знання, а й вчили людяності, порядності, інтелігентності та культурі.

Трохи відпочивши, вчорашні студенти поповнять десятитисячну армію медичних сестер області. Їх вже чекають в сільських ФАПах та районних лікарнях. Деякі з випускників вирішили продовжити своє навчання і отримати вищу медичну освіту.

Усі, хто сьогодні прийшов привітати молоде поповнення, а це і начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Микола Бенет та головний лікар госпіталю для ветеранів Великої Вітчизняної війни Геннадій Сябренко, наголошували на одному – молоді медсестри мають бути чуйними, терплячими та милосердними по відношенню до хворих.

А найбільшою нагородою для медсестер має бути вдячність пацієнтів – про це сказав отець Андрій, який і благословив та освятив випускників.