весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/10/bakteriologi_oznaiomilis_iz_suchasnim.htm
Бактеріологи ознайомились із сучасним обладнанням у Кіровограді. Протягом двох днів у Кіровограді проходив семінар для працівників бактеріологічних лабораторій. Півсотні учасників заходу з різних областей України обговорювали сучасні методи захисту від інфекційних хвороб. На практичних заняттях, на базі Кіровоградської міської санепідстанції, побували і журналісти інформаційної програми "День за днем".

Для бактеріологів такі зустрічі організовують щороку. Здебільшого проводять їх у Києві. Та саме цей семінар учасники називають особливим. По-перше, тема гостра і актуальна. По-друге, це унікальна можливість поспілкуватися зі спеціалістами з інших областей та представниками фірм, які постачають обладнання для бактеріологічних лабораторій.

Сьогодні головна проблема мікробіологів не кадри, а довготривалість досліджень. Тому одне із завдань семінару - ознайомити бактеріологів з сучасними обладнанням, що дозволяє швидко отримати результати – зазначила Тетяна Глушкевич. А значить запобігти різного роду отруєння населення.

Проведення практичних занять на базі Кіровоградської міської СЕС невипадкове. Такою матеріальною базою може похизуватися не кожна санітарно-епідеміологічна служба. Обладнання, яким вона оснащена, дозволяє здійснювати аналізи практично всіх відомих груп бактерій. Щороку тут проводять понад сто шістдесят тисяч бактеріологічних досліджень. У цьому році міська СЕС придбала унікальний прилад «Бак Трак». Його вартість понад 500 тисяч гривень.