весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/10/6_osib_na_kirovogradshini_zarobili.htm
6 осіб на Кіровоградщині заробили більше ста мільйонів гривень! Кіровоградськими УБОЗівцями викрито резонансний злочин. 6 учасників злочинного угрупування вже затримано. Правоохоронці з'ясували, що за час своєї діяльності їм вдалось заробити більше ста мільйонів гривень. Про подробиці справи повідомляє сайт КОДТРК.

У кмітливості організаторові заходу, безумовно, не відмовиш. Сорокатрирічний, раніше судимий кіровоградець розробив план, згідно якого й вдалось збагатитись. Він і зібрав команду однодумців, віком від 29-ти й до 44-ох років. І закрутилось. Зловмисники зареєстрували в обласному центрі низку підконтрольних комерційних структур, в тому числі й фіктивних. Вони займались купівлею-продажем найрізноманітнішого краму. Угоди з підприємцями про придбання продукції укладали без попередньої оплати. Щоб ввести підприємців в оману «пускали туману в очі», додаючи собі солідності розкішними офісами, дорогими авто й масштабами закупівлі.

Коли ж у справу втрутились правоохоронці, обшукуючи робочі приміщення, офіси й склади, вони виявили та вилучили різного товару на 19-ть мільйонів гривень. Серед знайденого було все – від харчових продуктів і побутової хімії до то офісної техніки й меблів. А у помешканні лідера злочинної групи на міліціонерів чекала ще одна знахідка – автомат Калашникова.

За фактами шахрайства порушено кримінальну справу й триває слідство. Наразі встановлено 164-ри суб'єкти підприємницької діяльності, які постраждали від своєї довірливості й необачності. Потерпілі дуже чекають на те, що ошуканців покарають за всією суворістю закону.