весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/1/voda_prodovzhuye_zabirati_zhittja_zhiteliv.htm
Вода продовжує забирати життя жителів Кіровоградщини! На минулому тижні за три доби на ставках Кіровоградщині загинуло три юнака. За інформацією прес-служби ГУМНС України в Кіровоградській області , 24 червня в Новоукраїнськиому районі, що на Кіровоградщині, в селі Ганнівка, на місцевому ставі внаслідок необережного поводження на воді під час купання у забороненому місці втопився 43-річний чоловік. 27 червня поточного року о 09.10 год. місцевим населенням тіло загиблого піднято на поверхню.

26.06.2009 Олександрійський район, біля смт Димитрове: внаслідок необережного поводження на воді загинув 26-річний хлопець. 29 червня поточного року силами водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувальної служби оперативного реагування в Кіровоградській області його тіло піднято на поверхню.

28.06.2009 Олександрійський район, с.Протопопівка, місцевий став: внаслідок необережного поводження на воді під час купання загинув 25-річний хлопець. Цього ж дня місцеві жителі підняли його тіло на поверхню.