весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/1/podatkivci_pochali_priimati_elektronnu.htm
Податківці почали приймати електронну податкову звітність. Доводимо до відома суб'єктів господарювання, що з 26 червня 2009 року в органах ДПС України почала працювати централізована системи прийняття електронної податкової звітності платників податків – повідомляє відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Кіровоградській області .

Для шифрування електронної звітності на центр обробки електронної звітності ДПА України, платникам податків, які використовують засоби ЕЦП від АЦСК ТОВ "Український сертифікаційний центр" або ДП "Українські системи" необхідно використовувати сертифікат 19355711_04FC68.crt. Для платників податків, які використовують засоби ЕЦП від АЦСК ЗАТ "ІВК" або ТОВ "Арт-Мастер" необхідно використовувати сертифікат 19355711.сег.

Платники податків повинні надсилати звітність на поштову адресу центру обробки електронних звітів, а саме zvit@sta.gov.ua з використанням вищенаведених сертифікатів.

Центр обробки електронних звітів приймає податкову звітність платників податків з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. З 20-00 до 8-00 можливі зупинки системи для проведення профілактичних робіт.