весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/1/kirovogradskih_bogatiriv_zustrichav.htm
Кіровоградських богатирів зустрічав Новомиргород! В рамках святкування Дня Конституції України, дня молоді та дня міста, у Новомиргороді пройшли змагання з Богатирських ігор. Нажаль, серед місцевих богатирів охочих взяти участь у змаганнях не знайшлося, тож між собою за звання найсильнішого сперечалися троє атлетів з Кіровограда: Денис Джулай, Роман Кравець, Борис Поліщук та спортсмен із Суботців (Знам'янський р-н) - Олександр Корчегин. Програма змагань складалася з п'яти видів: вправі «лог-ліфт», де спортсмени підіймали штангу вагою 100 кг над головою на протязі 90 секунд, становій тязі, вправі «карусель», в котрій атлети мали пройти по колу з коромислом вагою 150 кг якнайдалі. В естафеті богатирі спочатку мусили перекотити 300-кілограмовий скат, а згодом пройтися з балонами у кожній руці. Завершувалися змагання вправою «дамбл» - піднятті гантелі вагою 60 кг на максимальну кількість раз.

Побачити на власні очі запекле протистояння кремезних богатирів, відчути саму атмосферу боротьби відчайдушних силачів зібралися декілька сотень бажаючих. Про них організатори змагань, котрими виступила обласна організація ініціативи А. Яценюка «Фронт Змін» теж потурбувалися. У перервах між богатирськими змаганням для глядачів були організовані конкурси: присіданні хлопців з дівчатами, надуванні кульок, утриманні на витягнутих руках пляшок з водою, естафеті з перенесення води у мисках на голові. Тож бажаючі мали змогу активно взяти участь у спортивному заході та поборотися за призи, якими слугував квас, що був дуже доречним у спекотну погоду.

За підсумками змагань з богатирських ігор перемогу святкував кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу Олександр Кочергин. Однакову кількість балів набрали одразу два спортсмени: Денис Джулай та Борис Поліщук, але за власною вагою останній переважав суперника, тож друге місце посів Денис, а третє місце п'єдесталу дісталося Борису.

На завершення хочеться сказати невтішні дані, згідно яких 78 % дітей віком до 18 років хоча б раз у житті пробували наркотики, наша держава займає перше місце у світі з дитячого алкоголізму, перше в Європі за темпами вимирання населення, тож пропаганда здорового способу життя нині мала б бути першочерговою задачею і пріоритетом державної політики, котрою, нажаль, вона не є. Подібні змагання, сподіваємося, зробили хоч невеличкий внесок у цей процес.

Переглянути фото з цієї подіцї можна тут