весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/1/genprokuratura_porushila_kriminalnu.htm
Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Лозинського. Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу у відношенні народного депутата від БЮТ Віктора Лозинського, причетного до вбивства мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника - повідомляє Українська правда .

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Рішення про порушення справи прийнято 1 липня "з урахуванням зібраних доказів у кримінальній справі, порушеній за фактом умисного спричинення тяжких тілесних ушкоджень групою осіб, що спричинило смерть потерпілого Олійника".

Як відомо, 16 червня у Голованівському районі Кіровоградської області в інциденті за участю нардепа Лозинського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка та начальника Голованівського РВ УМВС Михайла Ковальського загинув 55-річний Олійник.

Звучали версії, що це було полювання. Утім, учасники інциденту причетність до вбивства заперечували, називаючи свої дії самозахистом. Разом із тим, на тілі загиблого було виявлено 9 вогнепальних поранень, численні переломи. Поховали його без ноги.

Горбенка і Ковальського було звільнено з займаних посад та затримано Генпрокуратурою. За деякими даними, вони уже зізналися слідчим у вбивстві 15 осіб.

Лозинський дотепер проходив у справі як свідок. Він навіть звернувся до генпрокурора з проханням внести на розгляд Верховної Ради подання про позбавлення його депутатської недоторканності, нібито щоб уникнути спекуляцій щодо цього.