весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/9/vijavleno_pidpilnii_ceh_po_virobnictvu.htm
Виявлено підпільний цех по виробництву фальсифікованої горілки. Податковою міліцією Кіровоградської області виявлено факти незаконного продажу спирту та горілки, якість яких викликала сумніви.

Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Аби довести протиправність дій місцевих шахраїв, правоохоронці спочатку здійснили контрольні закупки – під виглядом зацікавлених покупців придбали 40 літрів спирту. А далі – справа техніки. «Слід» привів до підпільного складу, де зберігався спирт та готова продукція.
Оперативна група, яка виїхала до одного з населених пунктів Кіровоградського району, виявила у приватному помешканні ще й незаконне виробництво.

В приміщенні, яке скоріше нагадувало сарай та ще зберігало стійкий запах свійських тварин, які не так давно в ньому мешкали, в антисанітарних умовах та з застосуванням примітивного обладнання підприємці налагодили підпільний цех.

Шляхом нескладної технології – змішуванням спирту та води вони перетворювали спиртовмісні речовини на горілку. Аби продукція мала товарний вигляд, заповнені склянки пакували у поліетилен з допомогою звичайнісінького балону з природнім газом. Тут же було виявлено і іншу атрибутику підпільного виробництва – пусту скляну тару, картонні піддони, поліетилен, пробки, етикетки. Оперативниками вилучено зі складського приміщення та цеху майже півтори тисячі літрів спирту та обладнання на загальну суму біля 35 тисяч гривень.

Згідно акту судово-медичної експертизи вилучена речовина є небезпечною для здоров'я людини, так як вміст супутніх сивушних масел у чотири рази перевищує встановлену норму.