весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/9/torgivlja_ta_remont_avtomobiliv_sprava.htm
Торгівля та ремонт автомобілів справа прибуткова! Ефективність діяльності підприємств визначається їх фінансовими показниками, одним з яких є фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування.

Позитивна динаміка фінансового результату від звичайної діяльності до оподаткування підприємств міста Кіровограда відстежується протягом січня–лютого та січня–березня поточного року, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Значний вклад у формування фінансового результату, який за січень-березень поточного року склав 59,3 млн.грн. прибутку, внесли промислові підприємства міста (85,8% фінансового результату підприємств міста).

Змінили збитковий фінансовий результат на прибутковий за березень поточного року підприємства переробної промисловості внаслідок роботи підприємств машинобудування, у яких фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування змінився зі збиткового на прибутковий та склав 30,4 млн.грн. прибутку. Зокрема машинобудівельні підприємства міста одержали прибутковий фінансовий результат завдяки роботі підприємств з виробництва електричного, електронного та оптичного устатковання. У підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води він зріс за березень на 5,9 млн.грн. та склав 26 млн.грн. прибутку. Пожвавлення відбулось і у транспортних підприємств міста, фінансовий результат яких зі збиткового змінився на прибутковий та склав 7 млн.грн. завдяки роботі підприємств авіаційного транспорту.

Частка прибуткових підприємств переважала у таких видах економічної діяльності, як фінансова діяльність (71,4%), торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (64,8%), промисловість (51,2%).

Однак збитковими ще залишаються підприємства сфери операцій з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям та з надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту.