весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/9/skandalne_video_u_timoshenko_zdali.htm
Скандальне відео: У Тимошенко здали нерви через "ширку"! Майже весь останній тиждень країна жила у передчутті повного перефйорматування політичної влади в Україні та, що найголовніше, майже повної зміни правил політичної гри. Це мало відбутися шляхом внесення кардинальних змін до Конституції та деяких законів.

На минулому тижні стало відомо, що дві найбільші політичні сили - Блок Юлії Тимошенко та Партія Регіонів, - вже майже узгодили текст нової Конституції та фактично перерозподілили між собою всю повноту влади в країні.

Відповідно до їх домовленостей, після внесення змін, Президента України обирав би Парламент, склад діючого Праламенту продовжив би працювати до 2014 року, всі владні посади (зверху до низу) мали б бути поділені навпіл між ПР та БЮТ, а самі ці дві політичні сили на наступних виборах до Верховної ради (у 2014 році) мали б йти єдиним блоком.

Цікавою була ще одна узгоджена політиками норма, яка фактично вводила цензуру у ЗМІ, надаючи право владі за сумнівним та суб'єктивним приводом позбавляти засіб масової інформації ліцензії.

Проте, як виявилося, така коаліція була більше потрібна Юлії Тимошенко, аніж Віктору Януковичу. Останній, у неділю вранці у своєму телезверненні під стінами Києво-Печерської Лаври заявив про припинення переговорів про створення широкої коаліції ("ширки") через бажання Партії регіонів обирати Президента всенародно.

Судячи з відео, яке ми пропонуємо Вам до перегляду, і яке вже стало бестселлером в українському інтернеті, після такого виступу Януковича у завжди холоднокровної Юлії Тимошенко просто здали нерви.