весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/5/presklub_jakii_stan_zdorovja_kirovogradskih.htm
ПРЕС-КЛУБ: Який стан здоров'я кіровоградських дітей?! Відповідь на це питання дадуть учасники сьогоднішнього засідання Кіровоградського прес-клубу, під час якого відбудеться презентація проекту «Найкраще – дітям!» та конкурсу «Смачна родина: пан Огірок та пані Помідора»

Початок прес-конференції - о 10.00
Адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8 (другий поверх)

Ініціатива проведення конкурсу належить знаному на Кіровоградщині товаровиробнику - ТМ «Северинка», і спрямований захід на покращення здоров'я дітей регіону. У рамках конкурсу, якщо Ваша дитина є учнем 1-4-го класу та захоплюється малюванням або фотографією, то вона має нагоду показати свої здібності у таких номінаціях: «Краще фото» та «Кращий малюнок»

Умови конкурсу: До 26-го червня 2009р. необхідно вислати роботу (фото та / або малюнок) * на електронну адресу: tmseverinka@gmail.com Робота має містити зображення огірка та помідора. Визначення переможця кожної номінації відбуватиметься шляхом голосування на сайті ТМ «Северинка» протягом двох тижнів після збору робіт! Кожен учасник може брати участь одночасно в 2-х номінаціях конкурсу, але має право вислати не більше однієї роботи в кожну з номінацій.

Партнерами проекту є: медіа-група «Весь Кіровоград», а також відділ у справах сім'ї та молоді Кіровоградської міськради.