весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 червня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/6/5/ovochi_tm_severinka_zapilyuyut.htm
Овочі ТМ "Северинка" запилюють бджоли та джмелі! У Кіровограді триває конкурс «Смачна родина: пан огірок та пані помідора». Сьогодні в кіровоградському прес-клубі відбулась прес-конференція організаторів акції.

«Основна ідея проекту – розкрити творчий потенціал дітей, розвинути їх творчу особистість», - розпочала прес-конференцію Ірина Пономаренко, ініціатор та координатор акції. За її словами дитячі роботи будуть знаходитися на сайті ТМ «Северинка». Отже всі бажаючі матимуть можливість проголосувати за ту чи іншу роботу. Також на дітей в майбутньому чекає екскурсія по тепличному комбінату, такі екскурсії для кіровоградських школярів стануть регулярними.

А Поліна Дзюба, завідуюча тепличним комбінатом під час прес-конференції розповіла, що продукція ТМ «Северинка» є не лише смачною, але й корисною: «Вміст нітратів у нашій продукції значно нижчий за дозволені норми. Ми стабільно здаємо свою продукцію в обласну санстанцію на аналізи». Поліна Дзюба також зауважила, що огірки на тепличному комбінаті запилюють бджоли, а помідори джмелі. Спеціально для цього підприємство утримує близько 120 вуликів. Реалізація овочів починається вже з січня.

«весь Кіровоград» нагадує, що конкурс має дві номінації: «Краще фото» та «Кращий малюнок». Для участі в конкурсі необхідно вислати свою роботу ( фото та/або малюнок) до 26-го червня на електронну адресу: tmseverinka@gmail.com. Обов'язкова умова: в роботі учасника (діти 1-4 класів) повинно бути зображення огірка та помідора. Умови конкурсу можна прочитати на сайті ТМ «Северинка», за адресою: www.severinka.formula-smaku.com.